تازه های سایت

18. آبان 1401 - 22:00
خرابی تنها جایگاه عرضه سوخت در سی سخت سبب شد تا شهروندان خواستار برطرف کردن مشکلات این جایگاه از مسئولان مربوطه شوند.

به گزارش سفیردنا؛ شهر سی سخت، شهری توریستی با مرکزیت دنا و دارای ظرفیت های مختلفی گردشگری همراه با استعدادهای گوناگون در حوزه اشتغال زایی و صنایع دستی، محصولات کشاورزی و باغداری است .

 

وجود ظرفیت های مختلف در این شهر با توسعه زیرساخت ها می تواند این شهر را یکی از شهرهای درآمدزا در استان کهگیلویه و بویراحمد تبدیل کند که در این راستا مسئولان و دغدغمندان با تلاش جهت حل مشکلات مختلف در این شهر می توانند، شعارهای رشد و توسعه و اشتغال زایی را توسعه و رونق ببخشند 

 

در شرایط حاضر در کنار همه ظرفیت های مختلف و تلاش های صورت گرفته از گذشته تا امروز برای توسعه این شهر، اما همچنان مشکلاتی در این شهر باقی است که نه تنها زیبنده نام شهر برف و آفتاب نیست بلکه سبب گلایه آن شهروندان شده است. 

 

در همین رابطه تعدادی از شهروندان در شهر سی سخت در گفت و گو با خبرنگار ما با ابراز گلایه از مشکل ایجاد شده در تنها ایستگاه پمپ بنزین این شهر، عنوان کردند: در چند روز گذشته شهروندان شهر سی سخت شاهد خرابی پمپ بنزین این شهر بودند و این وضعیت شایسته یک شهر توریستی نیست.

این شهروندان با بیان اینکه روزانه این شهر به علت مسافرپذیربودن و همچنین مرکزیت شهرستان دنا با ترد زیاد خودروها همراه است، گفت: از مسئولان مربوطه در حوزه شرکت فراروده های نفتی و همچنین مسئولان شهرستانی خواهان رفع مشکلات این جایگاه عرضه سوخت هستیم.

 

مدیر عامل شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص گفت:  شهرستان دنا یک جایگاه سوخت دارد و مخزن دچار نشتی شده بود که به این علت این جایگاه متوقف شد اما سوخت رسانی به صورت سیار بدون توقف در حال انجام است و ثانیه ای  توقف در  توزیع فراورده سوختی نداشتیم.

---

سالار خشایی با بیان اینکه تلاش این است در طی روزهای آینده این مشکل برطرف شود، گفت: باتوجه به تک جایگاه بودن در شهرستان ناچار به تعمیر بودیم و در هفته های آینده این جایگاه سوخت رسانی تعمیر می شود.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر احداث جایگاه سوخت جدید گفت: اگر بخش خصوصی  و شهرداری متقاضی احداث پمپ بنزین باشند استقبال می کنیم زیرا  به دنبال انحصار گرایی نیستیم و آماده همکاری با متقاضیان برای احداث جایگاه جدید در شهر سی سخت  هستیم.

 

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس