29. فروردين 1402 - 15:22
دادستان دنا از اعلام راهی مطمئن و آسان برای ارتباط با دادستانی این شهرستان خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند نظرات، انتقادات، موارد مشکوک، مشکلات و کم‌کاری‌های ادارات و مدیران را در یک فضای کاملاً امن گزارش دهند.

به گزارش سفیردنا؛ دادستان دنا از اعلام راهی مطمئن و آسان برای ارتباط با دادستانی این شهرستان خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند نظرات، انتقادات، موارد مشکوک، مشکلات و کم‌کاری‌های ادارات و مدیران را در یک فضای کاملاً امن گزارش دهند.

 

افشین دادستان دنا اظهار کرد: برخی شهروندان برای کوچک‌ترین مشکلی مجبور هستند تا شخصاً وارد دادگستری شوند و یا دسته دیگرکسانی که می‌خواهند مشکلات موجود در جامعه و کمبودها و یا احیاناً کم‌کاری‌ ادارات یا مدیران را به گوش مسئولین قضایی برسانند رویه‌های فعلی برایشان سخت بود.

 

وی تصریح کرد: برخی به‌احتمال‌زیاد ملاحظه‌کاری کرده یا نمی‌خواهد کسی آن‌ها را در راهروی دادگاه ببیند لذا اقدام به انجام‌وظیفه و رسالت خود نمی‌کنند.

 

این مسئول یادآور شد: به همین منظور دادستانی دنا اقدام به راه‌اندازی سامانه سامد کرده است تا شهروندان بتوانند نظرات، انتقادات و موارد مشکوک، مشکلات و کم‌کاری‌های ادارات و مدیران را در یک فضای کاملاً امن گزارش دهند.

 

دادستان دنا در همین خصوص توضیح داد و گفت: هویت همه‌کسانی که با این سامانه در ارتباط هستند کاملاً محرمانه است و هیچ شخصی قادر به دیدن اطلاعات نخواهد بود.

 

مدعی‌العموم دنا افزود: شهروندان می‌توانند در نرم‌افزار سروش با شماره تلفن ۰۹۹۱۳۹۵۱۸۲۲ ارتباط مستقیمی با ما داشته باشند.

 

انتهای پیام /

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس