تازه های سایت

2. شهريور 1402 - 14:43
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مطرح کرد:
افتتاح و کلنگ زنی ۹۵ پروژه فناوری اطلاعات در استان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از کلنگ زنی و افتتاح ۹۵ پروژه فناوری اطلاعات و ارتباطات در هفته دولت خبر داد.

سید محمود رادمنش در گفتگو با سفــیردنـا بیان کرد: یکی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت سیزدهم برقراری عدالت ارتباطی در مناطق محروم کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد است و شعار ما این خواهد بود که هیچ روستای دورافتاده‌ای از خدمات حوزه فناوری اطلاعات محروم نماند.

 

محمود رادمنش یکی از اقدامات مؤثر در حوزه ارتباطات را دسترسی روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت پرسرعت دانست و افزود: در ۲ سال گذشته بیش از ۱۰۵ روستای بالای ۲۰ خانوار به شبکه اینترنت پرسرعت متصل شدند که با اجرای پروژه‌های ارتباطی در بخش اعتبارات ملی وزارت ارتباطات و اعتبارات بخش خصوصی حدود یک هزار میلیارد تومان طی ۲ سال اخیر در حوزه ارتباطات و فناوری ارتباطات استان به‌صورت شهری و روستایی سرمایه‌گذاری شده است.

 

وی بابیان اینکه تعداد زیادی از روستاهای زیر ۲۰ خانوار به شبکه اینترنت متصل شده‌اند، عنوان کرد: قریب به ۹۵ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان به شبکه اینترنت پرسرعت متصل هستند و مابقی تا پایان امسال به این شبکه متصل می‌شوند.

 

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کهگیلویه وبویراحمد روند اجرای پروژه‌ها در حوزه ارتباطی را پویا و فعال ارزیابی کرد و گفت: در هفته دولت در حوزه زیرساختی و ارتباطاتی تعداد ۹۵ پروژه کلنگ زنی و افتتاحیه در سطح استان را در دست اجرا داریم که شامل ۵۶ پروژه افتتاحیه و ۳۹ پروژه کلنگ زنی بااعتبار 453 میلیارد و 846 میلیون خواهد بود.

 

وی افزود: در شهرستان کهگیلویه ۱۷ پروژه، گچساران ۱۳ پروژه، دنا ۸ پروژه، چرام ۷، باشت ۵ مارگون ۸، لنده ۳ و بهمئی ۳پروژه در دست افتتاح و کلنگ زنی است.

این مسئول در پایان افزود: از گزارشت مردمی و رسانه‌ها نهایت استفاده را خواهیم کرد گفت چراکه بسیاری از پروژه‌های رفع اشکال به دنبال گزارش اعلام خرابی توسط رسانه‌ها صورت می‌گیرد که پس از بررسی فنی اقدام به رفع آن می‌کنیم.

انتهای پیام/

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس