در جنگ نرم ،رسانه امروز به ابزاری در دست اربابان سیاسی برای نقل و انتقال اطلاعات ،انتشار عقاید ،افکار و ایده همه چیزی را که آنها برای رسیدن به اهداف خود می خواهند تبدیل شده است .انتشار اطلاعات در این رسانه ها برای آگاهی نیست بلکه برای برای بدست گرفتن و تغییر افکار عمومی در جنگ قدرتها است.

 

با توجه به فرمایشات مقام عظمای ولایت امروز ما در یک میدان جنگ و کارزار فکری قرار داریم.

 

آمده ایم : تا با تاسی از آیه 17 سوره "یس" که "برما جز آنکه به روشنی رسالت ابلاغ کنیم تکلیفی نیست" رسالت آگاهی بخشی،اطلاع رسانی،هشدارها و نویدها و همچنین تبیین اصول انقلاب اسلامی را در عرصه جهانی به منصه ظهور برسانیم.

 

پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا با شاخص ولایت و دست اخوت ندادن به هیچ جریان و حزب سیاسی آمده است تا انقلاب منحرف نگردد و به این مملکت آسیبی نرسد. و مفتخر است که دربازتاب اخبار ، انعکاس رویدادها و همچنین تبیین وتحلیلها واقعیت را مدنظر خود قرار داده است.

 

سفیر دنا وظیفه خود می داند بر اساس اصول انقلاب اسلامي ، قانون اساسي و منافع ملي ، مصالح مردم و باورهاي ايماني و واقعیتها را رصد کرده و در دفاع از اصول و ارزشهای اسلامی جانانه بنویسد چرا که قلمش با قدرتی نرم آگاهی بخشی را مشق می کند.

 

در باورسفیر دنا نقد جدي و منصفانه همراه با راهکار عنصر زاينده يك جامعه پويا است و کسانی که درصدد عبور از خط قرمزهای اصول انقلاب اسلامی هستند را بر نخواهد تابید.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

صنایع خورشیدی
دفتر خدمات دولتی شهید نجفی سی سخت