تازه های سایت

پربازدیدها

2. آذر 1395 - 11:35
چندیست عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت جدی مورد نقد قرار می گیرد اما جهانبخش ایزدپور با اطمینان از عملکردش دفاع می کند.

به گزارش سفیر دنا ،ایزدپور بیشتر از آنکه تبعیضاتی را که در حق همه شهرستانها به جز باشت و گچساران به عهده خود بداند آن را به نمایندگان این شهرستانها نسبت می دهد و می گوید:هر کس پول بیشتری آورد بیشتر برایش کار می کنم.

او تاکید می کند: در یاسوج و شهرستان بویراحمد کم کاری نکرده بلکه رسانه ها در حق وی بی  انصافی می کنند.

ایزدپور در پاسخ به مطالبه فرماندار بویراحمد که معتقد است باید بازیهای رسمی در ورزشگاه 15 هزار نفری برگزار شود هم می گوید:ما به پیمانکار بدهکاریم و چه کنیم که از 3 میلیارد طلب پیمانکار 100 میلیون تومان آن هم تامین نشده است.

وی دوباره یادآور می شود: تخصیص با پول فرق دارد و بین آنچه که تصویب می کنند و آنچه تخصیص می شود تا پولی که به ما می دهند زمین تا آسمان تفاوت است.

او وعده داده 15 روز دیگر ورزشگاه 15 هزار نفری شهر یاسوج آماده برگزاری مسابقات است و این چمن حتی برای استانهای همسایه نیز یک فرصت است.با این حال شرط تحقق این وعده را تامین اعتبار لازم برای تسویه حساب با پیمانکار و تحویل ورزشگاه  می داند.

ایزدپور در هر جمله اش یکبار نام پول را می آورد و پایان هر توضیحش دوباره تبعیضها در تخصیص بودجه را به رخ می کشد و آخر سر می گوید: هیچ تبعیضی در میان نیست و اینکه گچساران 36 پروژه دارد و بویراحمد 4 پروژه اصلا مساله مبهمی نیست که رسانه ها به آن دامن می زنند.

برای اینکه نگاهی به ورزشگاه های شهر یاسوج به عنوان مرکز استان و شهرستان بویراحمد بیندازیم کافیست چشم انداز اتاق مدیر کل ورزش و جوانان را ببینیم.

منبع:بویرخبر

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی