تازه های سایت

پربازدیدها

7. آذر 1395 - 2:27
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان جمعی از بستگان، دوستان، آشنایان و افراد دارای روابط و پارتی را در سازمان متبوع خود استخدام کرده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی خودسرانه جمعی از بستگان، دوستان، آشنایان و افراد دارای روابط و پارتی را در سازمان متبوع خود بدون رعایت ضوابط و قانون استخدام کرده است.

به گزارش  سفیر دنا به نقل ازکبنانیوز و بر اساس اطلاعات ارسالی به این پایگاه خبری، حسن نوروزی، «دکتر» سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بدون توجه به رعایت ضوابط و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در بند ۲؛ «عدالت محوری در جذب، تداوم خدمت و ارتقای منابع انسانی» و بند ۳، « بهبود معیارها و روزآمدی روشهای گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ نظری‌ها و نگرش‌های سلیقه‌ای و غیرحرفه‌ای» دست به استخدام  و بکارگیری حدود ۳۰ نفر از بستگان، آشنایان، دوستان و افراد دارای روابط و پارتی در سازمان تحت نظر خود زده‌ است.

در حالیکه هر روز شاهد گلایه‌مندی جوانان و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت بیکاری و نبود اشتغال هستیم، در سازمانی که باید متولی قانون و برنامه‌ریزی باشد دست به استخدام افرادی بدون رعایت ضوابط کرده که انتظار می‌رود وقتی سازمان، اداره‌ای و یا نهادی مجوز استخدام دارند، رئیس آن سازمان و یا دستگاه‌ دولتی با پرهیز از نگرش‌های سلیقه‌ای، شخصی و قوم‌بازی و طایفه‌بازی و صرفاً بر اساس موازین اسلام، قانون و به جهت اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که ثمره خون هزاران شهید است مورد بدبینی قرار نگیرد، در بحث استخدام عدالت را مدنظر قرار دهد.

این رئیس سازمان همچنین برای استخدام بستگان و نورچشمی‌های خود تنها به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد اکتفا نکرده است و بنا بر گفته برخی از منابع دقیق هر مدیری که به او برای بودجه و اعتبار مراجعه می‌کند از آن مدیر برای استخدام نیروهای مورد نظرش در دیگر ادارات استان درخواست و بعد پیرامون اعتبارات با او سخن خواهد گفت. کافی است مسئولان نظارتی از سایر مدیران در این رابطه تحقیقی کنند.

 

خانم‌ها؛ (پ)، (ک)، (ف.ب)،(ش.ظ)،(س.گ) و آقایان؛ (م)، (ق)،(پ)،(هـ. د)، (س. ش)،(م . ب)،(م)، (ه عنا)، (ر)، (الف)،(ظ)، (ر، م)، (م)، (م)، (ح) و (ت) و (م) و … کسانی هستند که بر اساس فامیل‌گرایی، قوم‌گرایی، آشنابازی و روابط و پارتی‌بازی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد استخدام  و بکار گرفته شده اند. گفته می‌شود دو نفر دیگر در روزهای آینده به این افراد اضافه خواهند شد.

این رئیس نیز برخی را از ادارات دیگر به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد انتقال داده است.

امید است، مسئولان دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ائمه جمعه و دستگاه‌های نظارتی و قضایی در این رابطه تحقیق و سپس اقدام شایسته‌ای انجام و تذکرات لازم را بدهند.

پایگاه خبری کبنانیوز در راستای جلوگیری از پدیده زشت تبعیض و پارتی‌بازی، استخدام‌های غیرقانونی و فله‌ای سایر ادارات را بزودی منتشر خواهد کرد، از مخاطبین تقاضا داریم که در این مسیر ما را یاری کنند.

برچسب‌ها: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

وای وای جناب حاج آقا مزارعی بازرسی شما کجاست ما از همه چیز داریم نا امید می شیم تو را به خدا به فریاد برس .
عزیزان من فریاد نزنید صدای ما را کسی نمیشنود به روز قیامت وامیزاریمشون
باسلام من کارشناس یکی از دستگاهها ی دولتی هستم و بااین سازمان در ارتباطم این موضوع رو تایید میکنم وهمه کسانی که جذب کردن از باشت و گچساران هستند ک بدون هیچ قاعده و قانونی صرف از روی پارتی بازی آشکارا اقدام به این عمل زشت و ناپسند کردند تقریبا 60 درصد کارکنان برنامه بودجه باشتی و گچسارانی هستند این موضوع نیاز به پیگیری جدی از طرف همه رو دارد
وای وبخت بویراحمد وحاج زارع
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی