تازه های سایت

22. اسفند 1392 - 15:58
نماینده سابق مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به دیدار کاترین اشتون نماینده اتحادیه اروپا با برخی از فعالان سیاسی در فتنه 88 واکنش نشان داد.

به گزارش سفیر دنا ستار هدایت خواه در واکنش به دیدار کاترین اشتون نماینده اتحادیه اروپا با نرگس محمدی از فعالان فتنه 88 در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح زاگرس اظهار داشت: حضور کاترین اشتون در ایران و به خصوص دیدار وی به نمایندگی از اتحادیه اروپا با  بعضی از فعالان فتنه از ابعاد مختلف قابل دقت و بررسی است.

 

وی افزود:رفتارهای مشکوک مسئولان غربی و به خصوص نماینده اتحادیه اروپا نشان دهنده سوء نیت دنیای غرب نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

هدایت خواه ابراز داشت: مسئولان غربی علی رغم نشان دادن حسن نیت مسئولین دیپلماسی ما، متأسفانه با همان نگاه کینه توزانه خود در صدد ضربه زدن به اصل نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

نماینده پیشین شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، شعار حقوق بشر از سوی غربی ها را یک ادعای واهی و پوچ دانست و گفت: نگاه یک جانبه غربی ها نسبت به مسئله حقوق بشر یک ادعای واهی و پوچ است.

 

هدایت خواه ادامه داد: مسئولان غربی بیش از 12 هزار نفر شهیدی که محصول ترورها و حملات توریستی آنها بوده را بشر تلقی نکرده و به  احقاق حق آنها توجه ای ندارند و حتی از توریست ها در اتحادیه اروپا تجلیل می کنند.

 

برخورد اتحادیه اروپا با حقوق بشر یک برخورد غیر انسانی است

 

 وی خاطر نشان کرد: برخورد اتحادیه اروپا و غرب با حقوق بشر یک برخورد یک جانبه و غیر انسانی است.

این فعال سیاسی استان تصریح کرد: رفتار های دو سویه عوامل غربی و دیدار آنان با فعالین فتنه از سوی دیگر نشان دهنده غفلت مسئولان سیاست خارجی کشور ما است که خوش بینی بیش از حد آنها نسبت به مسئولان غربی را نشان می دهد.

 

هدایت خواه ادامه داد: متأسفانه این مسائل در دولت یازدهم اتفاق می افتد و دلیل آن نیز  غفلت مسئولان دولت یازدهم و خوش بینی بیش از حد آنان به این افراد است.

 

وی گفت: اگر این مسائل ادامه داشته باشد باید بگوییم که این مسئله ها سوء نیت این افراد نسبت به نظام است.

 

نمایده سابق استان در مجلس شورای اسلامی این گونه  خوش بینی های مسئولان سیاست خارجی ما را یک اهرم فشار برای غربی ها دانست و گفت: شاید بتوان گفت این افراد سوژه و حربه هایی را به دشمن نشان داده اند که همین سوژه ها در آینده یک اهرم فشار بر علیه جمهوری اسلامی ایران شود.

 

هدایت خواه  موضوع هسته ای ایران را بهانه جدید غربی ها برای ضربه زدن به نظام اسلامی ایران دانست و ابراز داشت: غربی ها مسئله هسته ای ایران را بهانه کرده اند و بیشتر به دنیال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر  مسئله هسته ای ایران  به جایی رسیده که تمامی مردم جهان به صلح آمیز بودن این انرژی یقین پیدا کرده اند و دشمن به دلیل مأیوس ماندن در این قضیه به دنبال سوژه های  جدید مانند حقوق بشر برای براندازی نظام است.

 

هدایت خواه افزود: این اقدامات از سوی مسئولان غربی در نوبه باعث می شود که ملت و مردم  ایران به خاطر بصیرت خود این مشکلات را به یک فرصت تبدیل می کنند.

 

نماینده پیشین شهرستان های بویراحمد و دنا خاطر نشان کرد: مردم و ملت بیدار ایران اسلام با اینگونه حرکات مشکوک مسئولان غربی در می یابند که نمی شود به غرب و مبادی آنان اعتماد کرد.

 

وی تذکر به مسئولان دیپلماسی کشور را یک حرکت بازدارنده دانست و گفت: مردم باید با فریاد زدن بر سر بعضی مسئولین آنان را از خواب غفلت بیدار کنند.

 

هدایت خواه افزود: اگر تعمدی در اقدامات مسئولان دیپلملسی باشد باید دست از این اقدامات بردارند و گرنه ملت انقلابی ما به گونه ای دیگر با آن ها برخورد می کنند.

انتهای پیام / م

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس