نمایش 1 - 10 از 146
جنبه سياسي انتخابات هم فوايد و هم مضراتي دارد كه البته مضرات آن بيشتر از فوايد است، اصلي‌ترين فايده شركت فعال سياسيون در انتخابات شوراها، افزايش مشاركت مردم بوده است.
شفافیت و ارایه گزارش عملکرد اعضای شورا برای کاندیداهای دور جدید انتخابات نیز موثر و قابل تامل است.
یکی از مشخصه ها وعلایم نقش آفرینی مستقیم زن در تاریخ استقلال شخصیتی او وعدم وابستگی او درکسب کمالات واعمال اراده ونظراوبدون وابستگی به مرد میباشد.
با نگاه به وقایع پیش آمده به خوبی می توان به محل و تصمیم گیرندگان این حرکت ناشیانه پی برد، هر چند متاسفانه این بار با نوشتن نامه ای بی هویت و به نام( مردم سی سخت) قصد پیشبرد اهدف خود را حتی به قیمت مخدوش کردن چهره مردم سی سخت دارند.
مدیریت جوانان و نخبگان سی سخت که در برهه ای از زمان زبانزد عام و خاص بود روز به روز در حال عقب گرد و حرکت معکوس است.
موضوع تخصص گرایی در انتخابات شوراهای اسلامی برای اکثریت شهروندان با یک اشتباه محاسباتی همراه است که در انتخاب افراد برای شوراهای اسلامی شهر که یک کار کاملاً تخصصی است، افراد غیرمتخصص را انتخاب می‌کنند
مدرسه حضرت فاطمه زهرای سی سخت در واکنش به انعکاس خبری در پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا جوابیه ای تنظیم و در اختیار سفیر دنا گذاشته است که در زیر میخوانید.
زمزمه تغییر فرماندار دنا مربوط به دوران سرپرستی و کمتر از یک ماه بعد از انتصاب وی در فرمانداری شهرستان دنا برمیگردد.
براستی که افتادگی وخدمت رادیدیم به راستی که حس نوع دوستی و محبت به همنوعان رادیدیم و به راستی که رسم پدرانمان راازکسانی دیده ایم که سرلوحه والگوی ما خواهدبود
فساد جذب نیرو در ادارات استان یا تغییر نام
بعد از اوج گیری موضوع تغییر نام استان این سوال در اذهان تداعی می شود که آیا نپرداختن به استخدامهای بی ضابطه اسباب فروپاشی جوامع و اهداف و آرمانهاست نیست؟

صفحه‌ها