نمایش 1 - 10 از 559
به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به کشور، کارکنان سپاه فتح استان به میزبانی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا به قلل مرتفع دنا صعود کردند.
شهر سی سخت از جمله شهر های کهن کشور ایران و استان کهگیلویه وبویراحمد است که دارای بافت های قدیمی و سنتی زیادی بوده که تداعی گر فرهنگ و هنر مردمان این دیار بوده و اکنون در حال نابودی کامل است.
تاکستان های شهر سی سخت یکی از جاذبه های توریستی این شهر محسوب می شود که برداشت غوره در سطح وسیعی از باغات انگور آن آغاز شده است.
منطقه زیبای و دل انگیز دشتک سی سخت نیز برای کویر دوستان،شبهای زیبای کویر را در دل خود جای داده و کسانی که می خواهند همانند کویر به دیدین آسمان زیبای کهکشان بنشینند سری به این منطقه دلربا بزنند تا آسمان زیبای دنا را از نزدیک مشاهده کنند.
سفر به رویاهای ناشناخته جنوب
روستای زیبای کریک که در دره ای در نزدیک قله های زیبای دنا که قله های قاش مستان وسقل آسمانی بر فراز ان به خودنمایی می پردازند نمایانگر طبیعت وصف ناپذیری است که همه را به سمت خود می کشاند.
آئین تودیع و معارفه فرماندار دنا برگزار شد /
آیین تودیع و معارفه فرماندار سابق و معرفی سرپرست جدید فرمانداری دنا امروز یکشنبه با حضور محمد کاظم نظری معاون سیاسی و امنیتی استاندار و جمعی از مسئولان اجرایی استانی و شهرستانی برگزار شد.
به مناسبت روز شهدا صورت گرفت
همزمان با سالروز تأسیس سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران و روز شهید جمعی از سبز پوشان سپاه پاسداران شهرستان دنا با آرمان‌های والای شهدای شهرستان دنا تجدید میثاق کردند.
به مناسبت روز شهید
همزمان با سراسر کشور وبه مناسبت روز شهداء پرچم سه رنگ و مقدس جمهوری اسلامی در سراسر کشور و بویژه شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا به اهتزاز درآمد.
ابراهیم آمد
مراسم تشییع ابراهیم جعفریان از جانباختگالن سانحه هوایی پرواز آسمان عصر امروز با حضور خیل عظیم مردم دنا نشین در شهر سی سخت برگزار شد.
مهمانی لاله ها در شهر حماسه ها
یادواره شهدای محله عباس آباد شهر سی سخت شهیدان گرانقدر پاکباز و کرمی با حضور مسولان استانی و شهرستانی درحسینیه منطقه عباس آباد برگزار شد. سرهنگ

صفحه‌ها