نمایش 1 - 10 از 486
آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان شهرستان دنا ساعتی پیش با حضور رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد.
نشست شاهنامه شناسی با حضور رئیس اتحادیه ناشران تهران و مشاور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار شد.
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی جمعی از مسوولان شهرستان دنا با خانواده دو تن از شهدای شهر سی سخت دیدار کردند.
همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مردم شهرستان دنا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند
همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی جشن پیروزی انقلاب همراه با مسابقه نقاشی و شعر خوانی در مهدکودکها و مراکز پیش دبستانی شهر سی سخت برگزار شد.
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه تنیس روی میز با حضور36 نفر از تنیسور های شهرهای سی سخت و یاسوج در مرکز شهرستان دنا برگزار شد.
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی نمایشگاه دستاورهای مهارت آموزان شهرستان دنا در محل فنی و حرفه ای شهر سی سخت افتتاح شد.
آیین تودیع و معارفه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دناصبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه فتح استان و جمعی از مسئولان شهرستان دنا برگزار شد
مسئولان ارشد اجرایی استان کهگیلویه و بویر احمد صبح امروز همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در شهرستان دنا به افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی پرداختند.
در هفته اول لیگ دسته یک استان
در هفته اول مسابقات فوتبال لیگ دسته یک استان کهگیلویه و بویر احمد تیم دنای سی سخت با نتیجه چهار بر یک موفق به شکست تیم اتحاد یاسوج شد.

صفحه‌ها