نمایش 1 - 10 از 549
دنا امیدها را زنده کرد
بعد از روزها و ماهها چشم انتظاری مردمان سرزمین دنا ، ابرهای باران زا بر روی سرزمین دنا آمدند و سوغات برف و لباس نوعروس زاکرس را بر تنش کردند.
وقتی همه آمدند
در طلیعه فجر چهلم انقلاب اسلامی، راهپیمایی باشکوه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و بخصوص دنا نشینان مشتی دیگر بر دهان و یاوه گویی های استکبار بود.
مادرانی از جنس ایثار
مراسم تجلیل از ماداران و زنان ایثارگر شهرستان دنا با حضور سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در بقعه متبرکه امامزاده محمد(ع) شهرسی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار شد.
خروش افسانه های فردوسی در گردنه بیژن
چشمه میشی یکی دیگر از جاذبه های طبیعی شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا است که در چهار کیلومتری شمال شرقی شهر سی‌سخت قرار داشته و یکی از پرآب‌ترین و خنک‌ترین چشمه‌های زاگرس بوده که آن را نیزچشمه “بشو” می گویند.
وقتی برف می بارید
دیدن عکس های زیبایی روزها و شبهای برفی دنا در کنار چشمه میشی، شهر سی پهلوان فردوسی و حتی دامنه های زیبای دنا امروز به یک نوستالژی برای مردم این دیار بدل شده است.
دنا شروع کننده سفرهای سیاسی نظری
اولین سالگرد ارتحال ایت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید شورای مصلحت نظام در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار شد.
سفر به جاذبه های ناشناخته دنا
آبشار زیبا و رویایی مُنج که از‌ ان به عنوان بهشت پنهان در شهرستان دنا یاد می شود، یکی از جاذبه های توریستی شهرستان دنا بوده که همگی بر زیبایی و رویایی بودن آن تأکید دارند.
خروش انقلابی
ملت بزرگ و همیشه در صحنه دنا نشین کهگیلویه وبویراحمد همگام با دیگر مردمان با بصیر ایران اسلامی از صبح امروز با حضور در راهپیمایی ضمن اعلام برائت از آشوب‌گران، 9 دی دیگری آفریدند.
به مناسبت حماسه 9دیماه صورت گرفت
مراسم بزرگ داشت حماسه 9دی یماه صبح امروز همزمان با سراسر کشور در مصلی شهر سی سخت با حضور عموم مردم و مسئولان برگزار شد
با مناسبت هفته ایمنی صورت گرفت
مانور بزرگ ایمنی در مقابل زلزله و اقدامان پیشگیرانه به مناسبت 5دیماه روز ملی مقابله با زلزله در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار شد.

صفحه‌ها