نمایش 1 - 10 از 553
به مناسبت روز شهدا صورت گرفت
همزمان با سالروز تأسیس سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران و روز شهید جمعی از سبز پوشان سپاه پاسداران شهرستان دنا با آرمان‌های والای شهدای شهرستان دنا تجدید میثاق کردند.
به مناسبت روز شهید
همزمان با سراسر کشور وبه مناسبت روز شهداء پرچم سه رنگ و مقدس جمهوری اسلامی در سراسر کشور و بویژه شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا به اهتزاز درآمد.
ابراهیم آمد
مراسم تشییع ابراهیم جعفریان از جانباختگالن سانحه هوایی پرواز آسمان عصر امروز با حضور خیل عظیم مردم دنا نشین در شهر سی سخت برگزار شد.
مهمانی لاله ها در شهر حماسه ها
یادواره شهدای محله عباس آباد شهر سی سخت شهیدان گرانقدر پاکباز و کرمی با حضور مسولان استانی و شهرستانی درحسینیه منطقه عباس آباد برگزار شد. سرهنگ
دنا امیدها را زنده کرد
بعد از روزها و ماهها چشم انتظاری مردمان سرزمین دنا ، ابرهای باران زا بر روی سرزمین دنا آمدند و سوغات برف و لباس نوعروس زاکرس را بر تنش کردند.
وقتی همه آمدند
در طلیعه فجر چهلم انقلاب اسلامی، راهپیمایی باشکوه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و بخصوص دنا نشینان مشتی دیگر بر دهان و یاوه گویی های استکبار بود.
مادرانی از جنس ایثار
مراسم تجلیل از ماداران و زنان ایثارگر شهرستان دنا با حضور سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در بقعه متبرکه امامزاده محمد(ع) شهرسی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار شد.
خروش افسانه های فردوسی در گردنه بیژن
چشمه میشی یکی دیگر از جاذبه های طبیعی شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا است که در چهار کیلومتری شمال شرقی شهر سی‌سخت قرار داشته و یکی از پرآب‌ترین و خنک‌ترین چشمه‌های زاگرس بوده که آن را نیزچشمه “بشو” می گویند.
وقتی برف می بارید
دیدن عکس های زیبایی روزها و شبهای برفی دنا در کنار چشمه میشی، شهر سی پهلوان فردوسی و حتی دامنه های زیبای دنا امروز به یک نوستالژی برای مردم این دیار بدل شده است.
دنا شروع کننده سفرهای سیاسی نظری
اولین سالگرد ارتحال ایت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید شورای مصلحت نظام در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار شد.

صفحه‌ها