تازه های سایت

10. دى 1395 - 1:48
فرماندار و مسئولان شهرستان دنا با هدف دیدار چهره به چهره و بررسی درخوستها و مشکلات مردم روستای توتنده راهی این روستا از توابع بخش مرکزی شهرستان دنا شدند.

به گزارش سفیر دنا شب گذشته عباس بهشتی روی فرماندار شهرستان دنا به همراه جمعی از مسئولان دستگاههای اداری شهرستان دنا با هدف دیدار چهره به چهره و شنیدن مشکلات و درخواستهای مردم روستای توتنده راهی این روستا شد.

 

در این دیدار که با سرکشی از خانواده شهید داستار شروع شد فرماندار دنا به لزوم نظارت و راهنمایی خانواده شهدا بر عملکرد مسئولان تاکید کرد.وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا باید بدانند شهدای والا مقامشان تنها متعلق به خودشان نیست گفت:خانواده شهدا دین سنگینی نسبت به مسئولان و صاحب منصبان دارند.

 

فرماندار دنا در این دیدار کمک و همراهی خانواده شهدا برای رفع مشکلات در مسیر خدمت رسانی به مردم را از خانواده شهدا خواستار و تاکید کرد:خانواده معظم شهدا در هر جایی که صلاح ببینند باید به مسئولان تذکر بدهند تا خدای ناکرده از مسیر خدمت رسانی خارج نشوند.

 

بهشتی روی پس از دیدار با خانواده شهید داستار به همراه مسئولان شهرستان در جمع مردم توتنده در مسجد این روستا حضور یافت ،در این نشست که به گفته اهالی این روستا اولین نشست جمعی مسئولان دنا با مردم روستا بود یکی از اهالی به مطالبات مردم در زمینه های مختلف عمرانی ،آموزشی و خدماتی پرداخت.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

امیدوارم این دیدار نقطه عطفی در جهت رفع مشکلات مردم منطقه باشد تشکر از مسئولین زحمت کش که قبول زحمت نمودن به امید ایرانی اباد
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی