تازه های سایت

پربازدیدها

22. بهمن 1396 - 11:55
در طلیعه فجر چهلم انقلاب اسلامی، راهپیمایی باشکوه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و بخصوص دنا نشینان مشتی دیگر بر دهان و یاوه گویی های استکبار بود.

به گزارش سفیر دنا، امروز در سی و نهمین سال از پیروزی غرور آفرین جمهوری اسلامی ایران و آغاز چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی بار دیگر غیور مردان و شیرزنان لر به میدان آمدند و " حماسه حضور" را رقم زدند تا بهمن تماشایی را در کهگیلویه وبویراحمد به تصویر کشند.

حضور با شکوه مردم در این حماسه بزرگ نشان از اوج ولایت مداری مردم ایران اسلامی و وحدت و همبستگی برای پاسخ گویی به یاوه گویی های استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار را به نمایش خواهد گذاشت.

گرمی این حضور، سرمای زمستان را از سر هر شرکت کننده ای بیرون می کرد و حضور پرنشاط جوانان در کنار سالمندان جلوه های وصف ناپذیری از حماسه ماندگار غیور مردان و شیرزنان لر را به یادگار گذاشت.

امروز پیرو جوان، کودک و بزرگسال، زن و مرد همه یک دل و یکپارچه آمده بودند تا بار دیگر حماسه ای از جنس همدلی و وحدت را رقم بزنند.خیل عظیم جمعیت امروز بار دیگر به استکبار نشان داد که مردم آمده اند  حمایت و پشتیبانی خود از نظام و ولایت فقیه را به رسانه های جهان مخابره کنند.

راهپیمایی 22 بهمن امسال باحضور خیل عظیم دوستداران انقلاب و نظام از آحاد مردم شامل زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز و دانشجو ، عشایر غیور و دیگر قشرها با شکوه خاصی  در حال برگزاری است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا در اغاز مراسم باشکوه 22 بهمن سال 96 با گرمیداشت این روز گفت:حضور مردم ایران اسلامی دراین روز باشکوه گویی دیگر به ارمانهای انقلاب است.
سرهنگ پاسدار ستوده با تأکید بر اینکه 22 بهمن یاد اور جانفشانی های جوانان این مرزو بوم است، تصریح کرد:22بهمن سالروز حماسه مردان انقلابی است و رویش چهلمین سال با حضور نسل های چهارم انقلاب تداعی کننده ارمانهای انقلاب است.
وی با اشاره به اینکه شعارمرگ بر آمریکا سرود انقلابی ملت ایران در همه صحنه ها است، بیان داشت: انقلاب اسلامی چون دنا استوارو فزونی بخش نعمت خواهد بود و هر روز بر عظمت و عزتش افزوده خواهد شد.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس