تازه های سایت

15. اسفند 1396 - 20:37
یادواره شهدای محله عباس آباد شهر سی سخت شهیدان گرانقدر پاکباز و کرمی با حضور مسولان استانی و شهرستانی درحسینیه منطقه عباس آباد برگزار شد. سرهنگ

به گزارش سفیردنا؛سرهنگ پاسدار علی ستوده نیا با تسلیت دوباره به مناسب سانحه هوایی تهران به یاسوج و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت:همانگونه که رهبر انقلاب فرمودندیاد و خاطره شهدا کمتر اژ خود شهادت نیست.
وی ادامه داد:برخی وقتی پشت تریبون می‌روند شهیدان را فقط در یک جمله خلاصه می کنند درصورتی که اینگونه نیست بلکه یادخاطرات زندگی شهدا امروز برای جامعه بسیار مهمتر است.
وی ادامه داد:شهید کرمی کرامات زیادی دارد که می توان درخاطرات این شهید عزیز ان را دید.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیح شهرستان دنا ابراز کرد:این شهید بزرگوار در خاطرات خودش اورده است که روزی کربلا ازاد می شود و ما با پای پیاده به کربلا می رویم و دیری نخواهید پایید که راه قدس از کربلا خواهد گذشت.
ستوده نیا ابراز کرد:مقام معظم رهبری در سخنان کرانبهایش فرمودند که اسراییل ۲۵سال دیگر را نخواهید دید.
وی به سخنان رهبر معظم انقلاب که فرمودند که خرمشهر ها در پیش است گفت:همانگونه که رهبری فرمودند امروز دشمن به دنبال تخطه است.
ستودنیا تصریح کرد:ما نباید بگذاریم دشمنان نظام انقلاب و دین امروزمسله چهارشنبه سفید را بیان کنند مگر بسیجیان و سربازان این انقلاب مرده اند که دشمن امروز برای خودش در این انقلاب جولان دهد.
وی ادامه داد:انقلاب اسلامی دریایی بزرگ است و باید قدر این انقلاب را دانست و آن راتحکیم بخشید.
ستوده نیا بیان کرد:هرکس بخواهد در برابر آرمانهای انقلاب بایستد در راه دشمن رفته است و مردم او را فریب خوانده دشمن می خوانند.
وی با تبریک فرا رسیدن روز مادر گفت:روز مادر روزی بزرگ و روزی مقدس است که باید ان را گرامی داشت.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس