تازه های سایت

17. اسفند 1396 - 20:11
همزمان با سراسر کشور وبه مناسبت روز شهداء پرچم سه رنگ و مقدس جمهوری اسلامی در سراسر کشور و بویژه شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا به اهتزاز درآمد.

به گزارش سفیر دنا؛امام جمعه مرکز شهرستان دنا در مراسم اهتزاز پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران که با حضور خانواده های شهداء به خصوص مسئولان و خانواده های شهداء در فرماندهای ناحیه مقاومت بیج شهرستان دنا برگزار شد، گفت: عزت ایران اسلامی و قدرت امروز این انقلاب همه بواسطه جانفشانی های و ایستادگی رزمندگان اسلام است.

حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد شهید و شهادت را واژه ای بزرگ و تقدس یافته در جامعه دانست و افزود: اگر امروز در اوج قدرت و عزت و حتی امنیت هستیم همه بواسطه این واژه بزرگ شهید است که باید قدردان آن بود.

وی با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال کم رنگ تر کردن آرمانها از جمله شهادت و شهید در جامعه است، گفت: امروز برخی لاف روشنفکری می زنند و در کمال وقاحت به شهید و شهادت و خانواده شهداء توهین می کنند که باید گفت اینها مسلمان نیستند بلکه فریب خورده دشمن هستند.

امام جمعه شهر سیسخت به عزت شهداء در جامعه اشاره داشت و گفت: شهداء کسانی بودند که مرگ باعزت را به زندن ماندن زلیلانه و بی عزت ترجیح دادندواینان کسانی هستند که امروزعزتمند هستند.

 

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس