تازه های سایت

21. اسفند 1396 - 20:10
همزمان با سالروز تأسیس سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران و روز شهید جمعی از سبز پوشان سپاه پاسداران شهرستان دنا با آرمان‌های والای شهدای شهرستان دنا تجدید میثاق کردند.

به گزارش سفیر دنا؛همزمان با سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثگران و نام گذاری این روز به نام شهداء سبز پوشان ساه پاسداران انقلاب اسلامی با حرکتی خودجوش با آرمانهای شهداء و امام شهداء تجدید میساق کردند.
دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دلاوران مردان بسیجی با نثار گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با آرمان‌های والای امام، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.
سرهنگ پاسدار علی ستوده نیا، فرمانده بسیج شهرستان دنا در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم گفت: اگر شهداء نبودند و در راه این انقلاب جان شیرین خود را نثار نمی کردند، امروز ایران اسلامی این همه عزت و سربلندی در جهان و منطقه را نداشت.

وی با بیان اینکه امروز برخی می کشوند که این جانفشانی و این دلاورمردی ها به فراموشی سپرده شود، بیان کرد: مـستأفانه امروز برخی با دید های روشنفکرانه غربی و مارکیسمی دنیای غرب به دنبال از بین بردن این عزت در ایران اسلامی هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با تأکید بر اینکه شهداء و شهید رکن های اصلی انقلاب هستند،بیان کرد: نسل امروزی و به خصوص نسل دانشگاهی ما باید بدانند دشمن می خواهد ریشه های انقلاب را مورد هجوم خود قرار دهد پس باید در برابر این فتنه آگاه بود.

ستوده با بیان اینکه امروز دشمن با توهین به پرچم سه رنگ و مقدس ایران اسلامی و همچنین شهداء به دنبال براندزای نرم در جامعه  وشکاف شهید و جامعه کنونی است، کفت: بسیجیان ما امروز بیدارند و نخواهند گذاشت دشمن در جنگ نرم خود به اهداف خود برسند.

در این مراسم نیز دانشجوی بسیجی به عشق پرچم ایران  روز شهداء فاصله دهستان سادات محمودی تا گلزار شهدای شهر سی سخت را پیاده دوید.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس