20. آذر 1399 - 10:49
گزارشی از کمبود روغن در بازار استان:
صف های شلوغ کرونایی در پاتاوه+ تصاویر
متاسفانه کمبود برخی زیرساخت ها در این شرایط کرونایی باعث شده که برخی از شهروندان بدون توجه به پروتکل های بهداشتی جان خود و دیگران را به خطر بیندازند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا، کرونا کلمه ای آشنا برای ساکنین کهگیلویه و بویراحمد است و این روز ها خطر بیخ گوشه شهروندان این استان چهارفصل در جنوب کشور است.

متاسفانه سو مدیریت ها در برخی از بخش های اقتصادی باعث شده است تا شهروندان برای تهیه برخی کالاهای اساسی دچار مشکلاتی شوند.

 شهروندان شهر پاتاوه از توابع شهرستان دنا که این روز ها باید با در خانه ماندن به سلامت خود و جامعه کمک کنند، و باری را از روی دوش کادر درمان بردارند مجبور هستند  به صف های طولانی بدون رعایت پروتکل های بهداشتی جهت  تهیه روغن جامد مراجعه کنند که این موضوع می تواند در نوع خود غم انگیز و البته تاسف بار باشد.

 

همان گونه که در تصویر قابل شاهده است تجمع شهورندان شهر پاتاوه در محل توزیع روغن جامد  در شرایطی است که  کرونا هر روز تعدادی از هم استانی ها را قربانی خود می کند.

 نکته اول در خصوص این موضوع می توان به آن پرداخت آیا مدیریت مسئولین در توزیع روغن باید اینچنین فشل باشد؟

آیا بهتر نبود حداقل وقتی شهروندان را مجبور به ایستادن در صف گرفتن روغن جامد می کنند رعایت پروتکل های بهداشتی را در در دستور کار خود قرار دهند؟

تا وقتی که چنین موارد در استان کهگیلویه وبویراحمد رخ می دهد نه می توان امیدی به تغییر  وضعیت کرونا و کاهش مرگ میر های ناشی از آن در این استان داشت و نه اینکه می توان به کادر درمان که در چند ماه اخیر بدون استراحت در حال تلاش برای مقابله با این ویروس خطرناک هستند کمک کرد، بلکه این موضوع غمی بر غم های کادر درمانی است که حتی برخی از آنها ماه ها خانواده شان را ندیده اند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛
 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس