تازه های سایت

28. مرداد 1400 - 1:33
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در مراسمات عزاداری شهر سی سخت که با حضور مسئولان شهرستان دنا برگزار شد حضور یافت و از نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی در تاسوعا و عاشورای حسینی بازدید کرد.

به گزارش سفیردنا؛ ظفر پریسایی رئیس شبکه بهداشت دنا گفت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در بازدید از مراسمات عزاداری شهر سی سخت از نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در این مراسمات و همچنین حضور کادر بهداشت و درمان بازدید و رضایت کامل خود را اعلام کرد.

 

 

یزدان پناه با حضور در مراسمات عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) در شهر سی‌سخت خاطرنشان کرد: مراسمات و رعایت پروتکل های بهداشتی در شهری سی سخت با حضور کادر بهداشت به صورت  قابل قبول بوده و مردم در نظر داشته باشند با رعایت فاصله گذاری اجتماعی  در مراسمات کمک بزرگی به بهداشت و درمان شهرستان خواهند کرد.

 

 

پرویز یزدان پناه رییس دانشگاه علوم پزشکی استان در ادامه افزود: مردم در شب های عزیز تاسوعا و عاشورا رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک  را الگوی خود قرار داده و با رعایت این اصول از شیوع این بیماری منحوس جلوگیری و همچنین  تاکید کردند که کلیه مراسمات عزاداری در فضای باز و فاصله فیزیکی مناسب  و مدت محدود انجام گیرد.

 

لازم به ذکر است، در این مراسمات به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح ماسک و ژل های مخصوص ضد عفونی تک نفره در بین مردم توزیع شد. 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس