تازه های سایت

22. آبان 1400 - 23:05
فرماندار دنا به همراه جمعی از مدیران شهرستان دنا و مدیرکل امور عشایر استان از مناطق مرزی استان و روستاهای جلاله شهرستان دنا بازدید کردند.

به گزارش سفیردنا؛ عبدالحمید پناهی فرماندار دنا به همراه پور خسرو بخشدار پاتاوه، آذر فر مدیر کل امور عشایر استان، اندرخور مدیر کل آموزش و پرورش عشایراستان، محمد خانی رییس راهداری، صیادی شبکه توزیع نیروی برق شهرستان دنا از مناطق مرزی عشایری روستاهای دهگاه جلاله بازدید کردند.

 

فرماندار دنا در حاشیه بازدید از مناطق جلاله گفت: در اولین سفری که چندین ماه گذشته به این مناطق داشتیم عمق محرومیت را احساس کردیم و از همان موقع رایزنی تامین اعتبارو تکمیل زیرسازی و آسفالت صورت گرفت.

 

پناهی گفت: لذت خدمت به مناطق محروم شیرین است و برای همیشه این شیرینی را لمس خواهیم کرد و در همین جا با کمال افتخار اعلام می دارد که زیرسازی جاده ارتباطی روستاهای جلاله به طول ۶کیلومتر بعد از سالها انتظار شروع خواهد شد.

عبدالحمید پناهی در جمع اهالی روستاهای جلاله بیان کرد: با همکاری استاندار محترم و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و اداره کل راهداری از اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای شورای برنامه ریزی فرمانداری و مناطق محروم مسیر ۶کیلو متری از سمت شبلیز با مبلغ اعتبار پیش بینی شده بیش از۶میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان و پل ارتباطی به سمت برآفتاب جلاله بیش از ۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بوده و این نوید را خواهیم داد که تا مهر ماه سال آینده عملا این روستاها از نعمت زیر سازی و آسفالت راه روستایی بهرمند خواهند شد که با توجه به بافت بکر و طبیعی تبدیل به شهرک روستایی خواهند شد.

 

گفتنی است خرید لوله و تجهیزات آب کشاورزی روستای ماشک کار جلاله و شروع عملیات چمن مصنوعی جلاله در دهگاه از دیگر پروژه های بوده که در دستور کار شروع عملیات قرار گرفت.

 

فرماندار دنا با توصیه به مدیران همراه در این سفر گفت: خوشبختانه مدیران دلسوز همراه کمر همت را بسته اند تا پایان عملیات اجرایی راه روستایی و شبکه توزیع نیروی برق همچنین پروژه های امور عشایر، خدمات خود ارائه دهند در واقع میز خدمات رسانی به این مناطق را شبانه روزی بدانند.

 

پناهی وافزور: از برنامه های قابل توجه در مناطق عشایری روستایی این بوده است که این فرمانداری با هدف خدمت رسانی اعتباراتی از محل روستاهای فاقد دهیاری به امور عشایر تخصیص داده که این اعتبارات خوشبختانه در حوزه  آب آشامیدنی منبع آب بر اساس نیاز احداث شده است که در این گونه خدمات مطلوب از همکاری و خدمات مدیر کل امور عشایر و همکارانشان تشکر می شود.

 

وی گفت: خوشبختانه با شروع دولت مردمی و انقلابی نگاه ها به سمت خدمت بی منت بیش از گذشته نمایان شده که باتلاش همه مدیران از جمله مدیر کل اداره آموزش و پرورش عشایر استان با بسیج تیم آموزشی در این ایام بیماری کرونا دانش آموزان این مناطق از آموزش عقب نمانده است و گام به گام برای برخورداری از سنگر علم و دانش تلاش می کنند.

گفتنی است یکی دیگر از موضوعات قابل توجه در این سفر یک روزه مدیران شهرستان دنا به منطقه جلاله خدمات شبکه توزیع نیروی برق شهرستان با مدیریت مهندس صیادی بوده است که همکاران خود را موظف کرد تا پایان تعویض شبکه، برق دار کردن شبکه همراه اول و ایرانسل را عهده دار شوند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس