تازه های سایت

26. ارديبهشت 1401 - 11:41
شرکت تعاونی برف و آفتاب گرداننده منطقه گردشگری کوه گل به صورت منظم اقدام به پاکسازی محیطی و جمع آوری زباله های این منطقه کرده است.

به گزارش سفیردنا؛ شرکت تعاونی برف و آفتاب گرداننده منطقه گردشگری کوه گل به صورت منظم اقدام به پاکسازی محیطی و جمع آوری زباله های این منطقه کرده است.

 

تاج‌ملک مدیرعامل شرکت برف و آفتاب دنا در این خصوص گفت: شرکت مردمی برف و آفتاب دنا در اقدامی زیبا مسیر چشمه میشی تا کوه گل را پاکسازی کردند و هر گونه زباله‌ای که در این مسیر و مسیر رودخانه طی ۳سال گذشته ریخته شده بود را جمع آوری و با کامیون به محل جمع آوری زباله های شهر انتقال دادند. 

 

تاج‌ملک گفت: شرایط بازگشایی کوه گل در تعطیلات و ایام بهار و تابستان محیا شده است و کمپینگ اقامتی کوه گل کاملا آماده پذیرایی مسافران خواهد بود.

 

وی افزود: غرفه داران در کوه گل مستقر شده اند تا بتوانند با کمک اعضای هیأت مدیره در طول فصل گردشگری به توریست ها و گردشگران خدمات دهند، اما نبود اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه معضلی است که باعث کاهش بازدهی اقتصادی برای غرفه داران شد است.

 

تاج ملک بیان کرد: نبود اینترنت برای استفاده از دستگاه کارت خوان و عدم آنتن دهی مودم های سیار باعث در این منطقه باعث شده که غرفه های این منطقه تا کنون فعال نشوند و گلایه هایی را به همراه داشته باشد.

 

وی همچینین با تاکید بر اینکه نیاز شدید به دکل آنتن سیار یا دائمی در این منطقه وجود دارد، گفت:  پیش از این یه دکل آنتن در این منطقه وجود داشت که به تهران منتقل شد و اکنون مسئولان وعده هایی در خصوص تامین این دکل داده اند که تا کنون محقق نشده است.

 

گفتنی است تعاونی گردشگری برف و آفتاب دنا با مشارکت بیش از ۳ هزار نفر از مردم سی سخت و روستاهای حومه مرکز شهرستان دنا به منظور سرمایه گذاری در بخش گردشگری در سال ۹۸ تشکیل شده است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس