تازه های سایت

3. تير 1401 - 17:41
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از حضور گشت‌های ضربت بهداشت محیط در ایام تعطیلات آخر هفته در شهر سی سخت و پاتاوه خبر داد.

به گزارش سفیردنا؛ کریمی زاده سرپرست شبکه بهداشت و درمان دناگفت: جهت ارتقای سطح کیفی بهداشت در سطح جامعه و همچنین سلامت مردم گشت‌های ضربت بهداشت محیط در ایام تعطیلات آخر هفته به صورت شیفت های شبانه روزی از صنوف شهرهای سی سخت و پاتاوه بازدید نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با متخلفین برخورد خواهند کرد.

 

 

کریمی زاده افزود:مردم در نظر داشته باشند که هدف اصلی بهداشت ارتقای سطح سلامت مردم بوده و تخلفات بهداشتی خط قرمز تیم های گشت ضربت بهداشت محیط این نهاد است.

 

 

پرویز پیوست مسئول واحد بهداشت محیط شهرستان دنا در حاشیه این گشت ضربت در ایام تعطیلات آخر هفته در شهر توریستی سی سخت خاطر نشان کرد :با توجه به مسافر پذیر بودن و گردشگری بودن مناطق شهرستان دنا رعایت اصول بهداشتی جهت همشهریان و مسافران الزامی و در صورتی که صنوف در این مناطق تخلفی مرتکب شوند از طریق قانون با آن ها برخورد خواهد شد.

 

پیوست افزود همشهریان و مسافرین در نظر داشته باشند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی همکاران ما را با شماره گیری سامانه 190 مطلع کنند.

 

تصاویر دنکمیلی در زیر آمده است: 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس