تازه های سایت

5. تير 1401 - 14:20
حضور نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان از روستاهای "بهرام بیگی" بازدید به عمل آمد.

به گزارش سفیردنا؛ با حضور نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز استان، فرماندار شهرستان دنا و جمعی از مسئولان از روستاهای "بهرام بیگی" بازدید به عمل آمد.

 

در این بازدید مردم روستاهای بهرام بیگی به بیان مشکلات راهای ارتباطی، نبود مدرسه، جداول کشاورزی و نبود کتابخانه و کمبود زیرساخت ها پرداختند.

 

مسئولان در این بازدید نیز قول برطرف کردن این مشکلات را داده و جهانفکر مدیر راهداری دنا در این خصوص گفت: عملیات آسفالت و بهسازی جاده روستای بهرام بیگی تا کمتر از یک ماه آینده اجرایی خواهد شد.

 

روشنفکر نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون نیز از اغاز عملیات اجرایی ۵ مدرسه در بهرام بیگی خبر داد و گفت: بهبود زیرساخت های راه، آب، برق و گاز از اولویت های کاری است و با افزایش اعتباری که برای شهرستان دنا صورت گرفته، در این شهرستان بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

 

در ادامه این بازدید آیین کلنگ زنی گازرسانی به روستاهای دره شور، گروزه، مرغ چنار و کتک شهرستان دنا برگزار شد.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان در این آیین گفت: با اجرای کامل این طرح ۱۷۳ خانوار با جمعیت ۸۰۰ نفر از گاز شهری بهره مند می شوند.

 

وی عنوان کرد: این طرح به طول ۲۰ کیلومتر و با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال اجرا می شود.

 

تصاویر این برنامه در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس