تازه های سایت

5. تير 1401 - 22:36
در دیدار رئیس شبکه بهداشت و دادستان دنا مطرح شد؛
دادستانی و شبکه بهداشت و درمان دنا مصصم در برخورد با متخلفان بهداشتی
به مناسبت هفته قوه قضائیه رئیس شبکه بهداشت شهرستان دنا با داستان این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش سفیردنا؛ روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دنا و درمان شهرستان دنا از دیدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان دنا با دادستان انقلاب اسلامی این شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه خبر داد.

 

 

کریمی زاده در نشستی با دادستان شهرستان دنا ضمن گرامیداشت و تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه از حمایت های دادستانی شهرستان دنا در. رفع مسائل حقوقی و بهداشتی قدردانی نمود و بیان کرد تیم شبکه بهداشت و درمان دنا خدمت رسانی براساس قانون را و سرلوحه کاری خود می‌داند .

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان دنا در ادامه خاطرنشان کرد: بهداشت و قوه قضائیه شهرستان دنا و در راس آن دادستان محترم که همواره همکاری های مشترک و دوجانبه ای در جهت ارتقای سطح سلامت مردم شهرستان داشته اند که امید است این همکاری ها در آینده بیش از پیش و هماهنگ تر از قبل ادامه داشته باشد.

 

کریمی زاده در ادامه بیان نمود مسائل و مشکلات فراوانی در حوزه بهداشت و سلامت مردم وجود دارد که که اگر همکاری تمام و کمال قوه قضاییه به خصوص دادستان محترم شهرستان نباشد این مشکلات و موانع برطرف نخواهند شد و جان سلامت مردم شهرستان به خطر خواهد افتاد.

 

 

در ادامه دکتر علی اکبر غریب پور ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی کادر بهداشت و درمان در تمام ایران اسلامی و بالاخص در شهرستان دنا قوه قضایی را حامی بهداشت و درمان دانست و اظهار نمودند که از هیچ گونه تلاشی برای سلامت مردم دریغ نخواهم کرد.

 

دادستان انقلاب اسلامی شهرستان دنا در ادامه این نشست صمیمی با سرپرست شبکه بهداشت افزود: مردم در نظر داشته باشند که سلامت مردم و و بهداشت عمومی جامعه خط قرمز قوه قضائیه می باشد و افرادی که در این زمینه سلامت مردم را به خطر بیندازند با برخورد قاطع قوه قضاییه در شهرستان مواجه خواهند شد.

 

وی اذعان داشت :چنانچه فرد یا افرادی با مامورین بهداشتی در حین انجام ماموریت محوله به آن ها بی احترامی و هتک حرمت نماید هیچ گونه مماشات از سوی این نهاد صورت نخواهد گرفت

 

در پایان در تصمیمی مشترک بین این دو نهاد مقرر گردید گشت های مشترک بازرسی از صنوف حساس با حضور دادستان شهرستان، مدیر شبکه‌ بهداشت و درمان، فرماندهی نیرو انتظامی و سایر مدیران زیربط در پایان هر ماه برگزار گردد.

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس