تازه های سایت

8. تير 1401 - 0:35
در نشست مدیر شبکه بهداشت دنا با اعضای شورای شهر سی سخت مطرح شد؛
دستگاه اکوکاردیوگرافی در کلینیک های تخصصی سی سخت و پاتاوه نصب می شود+تصاویر
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از نشست صمیمی با اعضای شورای شهر سی سخت جهت تبادل نظر در خصوص مشکلات و مسائل بهداشتی درمانی این شهر خبر داد.

به گزارش سفیردنا؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از نشست صمیمی با اعضای شورای شهر سی سخت جهت بررسی و تبادل نظر در خصوص مشکلات و مسائل بهداشتی درمانی این شهر خبر داد.

 

کریمی زاده گفت: در این نشست به بررسی مشکلات بهداشتی درمانی و کمبود تجهیزات و امکانات در جهت خدمات رسانی به مردم فهیم شهر سی سخت پرداخته شد.

 

وی بعد از گفتگو و شنیدن مطالبات به حق اعضای شورای اسلامی شهر سی سخت بیان کرد: بدون شک مردم فهیم و محترم شهر سی سخت شایسته برخورداری از خدمات بهداشتی و درمانی در بهترین و بالاترین سطح ممکن در شهر خود هستند و تمام تلاش مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دنا ارائه خدمات بهداشتی درمانی در بهترین سطح به این مردم فهمیم خواهد بود، تا میزان مراجعین به مرکز استان به حداقل برسد.

 

کریمی زاده بیان کرد :در نشست های قبلی توسط مردم و شورای محترم اسلامی شهر سی سخت مقرر شدده بود که مکانی جهت ارائه خدمات دیالیز به بیماران دیالیزی، در شهر سی سخت مهیا گردد و دانشگاه نیز قول مساعد جهت راه اندازی سیستم های مورد نیاز را داده بود که با پیگیری های مصمم و مستمر در آینده نزدیک شاهد ارائه این خدمات برای بیماران دیالیزی بدون مراجعه به مرکز استان خواهیم بود.

 

وی ادامه داد: با توجه به شیوع بالای بیماری های قلبی عروقی و نیاز مبرم مردم شهرستان دنا، حضور متخصص قلب در کلینیک های تخصصی شهرستان دنا و حضور آنکالی آنها به صورت تمام وقت از اولویت‌های خدمت رسانی این شبکه بوده و نوید این را به مردم محترم شهر سی سخت خواهیم داد که در آینده ای بسیار نزدیک، دستگاه اکوکاردیوگرافی برای کلینیک های تخصصی شهر سی سخت و پاتاوه جهت معاینات قلبی توسط متخصص قلب تامین خواهد شد.

 

در ادامه بعد از بررسی مشکلات موجود در شهر سی سخت، دکتر کریمی زاده وجود دستگاه سونوگرافی در این شهر را لازم دانسته و ابراز داشت: با توجه به نشست هایی که با خیرین سلامت و همچنین معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی داشته ایم، تلاش بر این است تا این دستگاه در شهر سی سخت مستقر شده و مردم برای خدمات سونوگرافی دیگر نیاز به مراجعه به شهرهای دیگر نخواهند داشت.

 

در پایان کریم زاده جهت تعیین تکلیف کلینیک تخصصی شهر سی سخت دکتر اذعان کرد: در جلسات ستادی شبکه بهداشت و درمان مقرر شد کلینیک تخصصی شهر سی سخت به ساختمان کنار مرکز جامع سلامت این شهر منتقل شود تا فضای فیزیکی و دسترسی این ساختمان به مرکز شبانه روزی سی سخت، اجازه افزایش خدمات تخصصی و حضور متخصصان بیشتر را به این شبکه و مردم شهر سی سخت بدهند و تنها خواسته شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از شورای محترم شهر سی سخت ساماندهی و کمک جهت زیرسازی جاده منتهی به این کلینیک و محوطه سازی توسط شورای شهر است.

 

لازم به ذکر است در پایان جلسه، اعضای شورای شهر سی سخت به همراه سرپرست شبکه دنا از نزدیک و به صورت میدانی، از ساختمان کلینیک تخصصی شهر سی سخت و پد بالگرد در حال ساخت بازدید کردند و اعضای شورا، قول مساعدت ویژه جهت همکاری و تکمیل این دو پروژه را جهت رفاه مردم شهر سی سخت دادند.

 

گفتنی است در حال حاضر متخصصین داخلی، اطفال، زنان، جراح کلیه و مجاری ادراری و قلب در کلینیک تخصصی شهر سی سخت حضور دارند و با راه اندازی ساختمان کلینیک و تامین تجهیزات لازم به زودی شاهد حضور متخصصین بیشتری از جمله سونوگرافی،اعصاب و روان، عفونی و چشم پزشکی در این شهر خواهیم بود.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

تمام حرفهای کریمی زاده دروغه.کلینیک در حال حاضر در بهترین نقطه شهره.فقط به خاطر ۲۰ ملیون بدهی که کریمی زاده نمیخاد این پولو بده دارن کلینیک رو میبرن در یک نقطه پرتی.
صبح زاگرس