تازه های سایت

22. تير 1401 - 14:37
جاده کمربندی شهر سی سخت سال هاست بلاتکلیف مانده و به محلی حادثه خیز تبدیل شده است.

به گزارش سفیردنا؛ شهر کوچیک و توریستی سی سخت مرکز شهرستان دنا این روزها در حال بهسازی و آسفالت خیابان های خود است که باید به بلوار کمربندی آن نیز توجه بیشتر شود.

 

 

یکی از خیابان هایی که نیاز مبرم به بهسازی و تعریض دارد خیابان کمربندی این شهر است که به دلیل معارضات اجتماعی قسمتی از آن دارای عرض کم است و بسیار حادثه خیز بوده که برای رانندگان معضلاتی به وجود آورده است. 

 

حدود ۵۰ متر از این بلوار کمربندی به دلیل واقع شدن زمین کشاورزی در کنار آن تعریض نشده است در صورتیکه قبل و بعد از آن عریض بوده که رانندگان یا مسافران را به دردسر انداخته است.

 

 

بلواری که زمانی مسئولان وقت می توانستند با هزینه کم معارضات اجتماعی آن را برطرف کرده و با خرید آن قسمت زمین کشاورزی که در حریم راه قرار دارد، آن را تعریض کند، اکنون به محلی حادثه خیز تبدیل شده است که خطرات جانی و مالی برای شهروندان به همراه دارد.

 

 

در تازه ترین حادثه رخ داده در این بلوار شاهد تصادف یکدستگاه خودروی پژو پارس و برخورد آن با بتن های وسط جاده هستیم که خسارت هایی به همراه داشته است و طبق گفته شخص حادثه دیده شهرداری نیز در صورت جلسه پلیس ۵۰ درصد مقصر شناخته شده است.

نداشتن علائم هشدار دهنده و روشنایی در شب یکی دیگر از معضلات این بلوار ورودی شهری سی سخت است که به عنوان جاده کمربندی و یکی از ورودی های شهر از آن یاد می شود.

 

 

شهرداری به عنوان متولی امور شهری باید بهسازی و توسعه این بلوار را در دستور کار قرار دهد هر چند اقداماتی در خصوص درخت کاری این بلوار صورت گرفته شده است و تا رسیدن به وضعیت ایده آل فاصله زیادی دارد.

 

 

تصاویری از تازه ترین حادثه رخ داده در بلوار کمربندی سی سخت در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس