تازه های سایت

7. مرداد 1401 - 15:04
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از برگزاری دومین کمیته بحران شبکه بهداشت و درمان دنا و اعزام تیم های حمایتی و ارزیابی به کل شهرستان خبر داد.

به گزارش سفیردنا؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از برگزاری دومین کمیته بحران شبکه بهداشت و درمان دنا و اعزام تیم های حمایتی و ارزیابی  به کل شهرستان خبر داد.

 

احسان کریمی زاده گفت: به دلیل وقوع بارش ها در تمام مناطق شهرستان دنا دومین کمیته بحران شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت اعزام نیرو های و نماینده ها و تیم های ارزیاب  بهداشت دنا به مراکز تشکیل شد.

 

 

دکتر کریمی زاده افزود: نماینده های اعزامی از طرف شبکه بهداشت و درمان دنا به تمام نقاط در شهرستان در قالب تیم های سلامت به این مناطق جهت ارزیابی وضعیت سلامت مردم  اعزام شدند.

 

 

کریمی زاده خاطر نشان کرد: طغیان بیماری در زمان وقوع بلایای طبیعی بالا بوده و بررسی منابع و مخازن اب های شرب در تمام مناطق نیز از اولویت کاری تیم های اعزامی است.

 

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: که تا پایان وضعیت بحرانی شهرستان کلیه پرسنل بهداشت و درمان دنا در قالب  تیم های ارزیاب و سلامت آماده باش بوده و جهت خدمت رسانی به مردم در کنار مردم خواهند ماند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس