تازه های سایت

1. شهريور 1401 - 23:27
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از برگزاری مراسم تجلیل از پزشکان شهرستان دنا همزمان با روز پزشک خبر داد.

به گزارش سفیردنا؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از برگزاری مراسم تجلیل از پزشکان این شهرستان در روز پزشک خبر داد که با حضور معاون فنی معاونت بهداشتی، مدیرگروه اخلاق معاونت درمان،دادستان محترم شهرستان، شورای شهر سیسخت، شهردار سی سخت و جمعی از مسئولین شهرستان دنا برگزار شد.

 

 

دکتر احسان کریمی زاده ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور افراد حاضر در این مراسم گفت: یکم شهریور زادروز حکیم و طبیب فرزانه ابو علی سینا است و به افتخار این طبیب حاذق ایرانی به نام روز پزشک در تقویم نامگذاری شده است.

 

 

وی ادامه داد؛ پزشکان فرماندهان و حافظان جان و سلامتی مردم در طول اعصار مختلف بوده اند و نقش بی بدیل و چشمگیر انها در حفظ سلامتی مردم همواره پر رنگ و غیر قابل جایگزینی بوده است.

 

 

دکتر کریمی زاده افزود: در طول دو سال و نیم از شروع بیماری و پاندمی کرونا نقش و جایگاه پزشکان پر رنگ تر از قبل شد و همگان در اقصی نقاط دنیا دیدند که در ابتدای شروع این بیماری پزشکان چگونه جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و با ایثار و از خودگذشتگی برای نجات جان بیماران کرونایی همواره در خط مقدم جبهه مبارزه علیه ویروس منحوس کرونا بوده اند.

 

 

وی برگزاری این چنین مراسمات و قدردانی از زحمات پزشکان را کمترین کار در جهت جبران لطف این عزیزان برشمرد و تصریح کرد: ارزش کار پزشکان به خصوص در طی بیماری کرونا بی مثال و غیر قابل جبران خواهد بود.

 

 

در ادامه دکتر رشیدی معاون فنی معاونت بهداشتی استان در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از زحمات این عزیزان و گرامیداشت این روز مهم، پزشکان را حامی سلامت مردم دانست و نفش پررنگ آنان در حوزه سلامت را تشریح کرد. 

 

 در ادامه این مراسم تجلیل، عضو شورای شهر سی سخت،نیز با ارائه بیاناتی در خصوص پزشکان، زحمات آنان را ستودنی دانست و احادیثی نیز در مورد مقام شامخ این عزیزان بیان کرد.

 

 

در ادامه نیز غدیب پور دادستان شهرستان دنا با حضور در این مراسم خاطر نشان کرد: زحمات پزشکان بر هیچ شخصی پوشیده نیست و این عزیزان با تلاش شبانه روزی لایق تقدیر و قدردانی بسیار ویژه است.

 

 

در پایان به پاس قدردانی از زحمات تمامی پزشکان شاغل در شهرستان دنا، لوح سپاس، جوایزی نقدی، تسهیلات رفاهی و کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به پزشکان این شهرستان اهدا شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس