تازه های سایت

20. شهريور 1401 - 22:32
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ازپروژه های عمران شهری شهرداری سی سخت بازدید کرد.

به گزارش سفیردنا؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت ،مدیرکل امورشهری وشوراهای استانداری کهگیلویه وبویراحمد،معاون و کارشناسان این دفتر،باهمراهی شهردار،ریاست واعضای شورای شهر سی سخت از تعدادی پروژه های عمران شهری در شهر سی سخت بازدید کرد.

 

 

دکتر فرزاد بابکان پور پس از حضور در سی سخت از این پروژه ها یعنی عملیات بازسازی و تکمیل پارک تفریحی تپه قلات، موزائیک و سنگ فرش پیاده روها، آسفالت و خط کشی معابر، رنگ آمیزی جداول، ساختمان مدیریت آتش نشانی و تاسیسات شهری، بازدید کرد و از زحمات، تلاش و عملکرد شورای شهر، شهردار و پرسنل شهرداری سی سخت تقدیر کرد و تلاش های شهرداری سی سخت و عملکرد شورا و شهرداری را مثبت ارزیابی کرد.

 

 

وی گفت: امیدواریم با تلاش مضاعف و برنامه ریزی، کلیه پروژه ها هرچه زودتر و به نحو احسن جهت خدمات دهی و استفاده شهروندان به بهره برداری کامل برسند.

 

گفتنی است قبل از بازدید، نشست مشورتی با اعضای شورا، شهردار و مدیران شهری با موضوع مشکلات شهرداری و مجموعه کارکنان و ارائه راهکارها با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و همراهان وی در محل دفتر شهردار برگزار شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس