تازه های سایت

30. بهمن 1401 - 16:17
جاده کریک_بیاره به سی سخت خطرناک ترین جاده دسترسی به مرکز شهرستان دنا است که مجدد ریزش کرده است.

به گزارش سفیردنا؛ جاده کریک_بیاره به سی سخت خطرناک ترین جاده دسترسی به مرکز شهرستان دنا در کهگیلویه وبویراحمد است که مجدد ریزش کرده است.

 
با پیگیری های فراوان رسانه ای بخشی از این جاده دسترسی که سی سخت را به محور یاسوج_پاتاوه متصل می کند و روزانه حجم تردد بالایی دارد آسفالت شد.
 
 
بیش از ۱۷ سال از احداث محور کریک_بیاره به سی سخت از سمت جاده یاسوج_پاتاوه می‌گذرد، با وجود کاربردی بودن این مسیر ولی یکی از جاده های خطرناک استان کهگیلویه وبویراحمد به شمار می رود.
 
نبود علائم هشدار دهنده، نبود گاردریل و نیوجرسی، نداشتن دیوار حایل و حط کشی بخشی از معایب این جاده است که پس از ۱۷ سال هنوز خودنمایی می کند.
 
 
در این مسیر حدود ۳۰۰ متر جاده خاکی وجود داشت که به دلیل معارضات شخصی تا کنون آسفالت نشده بود ولی در پاییز امسال بخش زیادی آن آسفالت شد، اکنون حدودد۱۰۰ متر از جاده به صورت خاکی و بدون دیوار حایل باقی مانده است که با هر بارش باران بخشی از آن ریزش می کند.
 
طی بارش های اخیر در شهر سی سخت قسمتی از این جاده ریزش کرده و مشکلاتی برای تردد به وجود آورده است که رانندگان با ترس و دلهره از آن عبور می کنند.
 
 
 
مسئولان شهرستان دنا و راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باید به فکر چاره باشند، اگر نمی‌توانند معارضات شخصی را حل کنند و جاده را تعریض و آسفالت کنند حداقل آن را مسدود کرده تا از بروز حوادث ناگوار جلو گیری کنند.
 
 
 
تصاویر ریزش کوه در جاده کریک_بیاره به سی سخت در زیر آمده است: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس