تازه های سایت

5. اسفند 1401 - 14:48
دفتر خدمات قضایی شهر پاتاوه با حضور امام جمعه بخش پاتاوه، غلامی پور رئیس دادگستری دنا، بخشدار بخش پاتاوه و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

به گزارش سفیر دنا؛ به همت رئیس دادگستری شهرستان دنا، دفتر خدمات قضایی شهر پاتاوه با حضور امام‌جمعه بخش پاتاوه، غلامی پور رئیس دادگستری دنا، بخشدار بخش پاتاوه و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

غلامی پور رئیس دادگستری دنا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: عیدی دادگستری استان و شهرستان  دنا به مردم بخش و شهر پاتاوه دفتر خدمات قضایی‌هاست چراکه مردم پاتاوه برای کوچک‌ترین پیگیری قضایی باید مسافتی پرپیچ‌وخم و طولانی را به شهر سی سخت طی می‌کردند که ازاین‌پس همه خدمات مربوطه در این دفتر انجام خواهد شد.

سیادت نسب امام‌جمعه پاتاوه گفت: از رئیس دادگستری دنا، مجموعه شورای شهر پاتاوه، بخشدار و شهردار پاتاوه و همه‌کسانی که به خواسته به‌حق مردم محروم بخش پاتاوه جواب دادند و این دفتر خدمات قضایی را در بخش  پاتاوه افتتاح و راه‌اندازی کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.

امام‌جمعه پاتاوه اظهار داشت: یکی دیگر از مشکلات و خواسته‌های مردم پاتاوه که بار ها از طریق میز خطابه نماز جمعه و نامه‌نگاری پیگیری شد ایجاد شعبه دادگستری در شهر پاتاوه است چراکه بخش پاتاوه هم بزرگ‌ترین بخش استان است و هم با توجه به‌قرار گرفتن در کریدر شمال به جنوب و جاده ترانزیتی جرم‌ها و درگیری‌های  زیادی در اینجا اتفاق می‌افتد که به لحاظ فاصله با یاسوج و سی سخت می‌طلبد که مسئولین قضایی استانی این مهم را پیگیری و با جدیت دنبال کنند.

 محبوبی مدیر دفتر خدمات قضایی پاتاوه گفت: از رئیس دادگستری دنا به خاطر پیگیری و صدور مجوز راه‌اندازی دفتر خدمات قضایی بخش پاتاوه تشکر و قدردانی دارم.

محبوبی اظهار داشت: دفتر خدمات قضایی در بخش پاتاوه یک ضرورت بود چراکه این مردم که همواره پای انقلاب و امام انقلاب بودند برای پیگیری کوچک‌ترین مسئله مجبور بودند مسافت طولانی را به شهر سی سخت و یاسوج عزیمت کنند که خوشبختانه ازاین‌پس مردم می‌توانند شکوائیه، ثبت ثنا، دادخواست و حتی لایحه را در همین دفتر انجام دهند.

آبسالان رئیس شورای بخش پاتاوه  ضمن تقدیر و تشکر از رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دنا جهت افتتاح دفتر خدمات قضایی و ایجاد میز خدمت در مصلای شهر پاتاوه گفت: با توجه به اینکه فاصله شهر و بخش پاتاوه با مرکز استان زیاد است و با توجه به جمعیت زیاد این بخش جهت جلوگیری از ایاب و ذهاب و دسترسی آسان‌تر این مردم می‌طلبد که مسئولین استانی به‌خصوص مسئولین قضایی جهت ایجاد شعبه دادگستری در این بخش همکاری لازم را داشته باشند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس